O NÁS

Cieľom ambulancie čeľustnej ortopédie MIDA DENT je poskytovať vysoko-kvalitnú ortodontickú starostlivosť v príjemnej, ľudskej atmosfére.

Keďže očakávania každého človeka sú rôzne, snažíme sa ku každému ošetreniu pristupovať individuálne - podľa potrieb a prianí pacienta.

Uvedomujeme si, že príjemná komunikácia s našimi pacientmi a ich rodinami pred, počas, ale aj po ortodontickej liečbe je rozhodujúcou na dosiahnutie najlepšieho výsledku. Preto sa snažíme tento cieľ napĺňať dennodenne. Veríme, že sa nám to darí, a to predovšetkým vďaka výbornej spolupráci s našimi pacientmi.


Niektoré výsledky našej práce si môžete sami ohodnotiť na fotografiách v sekcii O LIEČBE

Okrem čeľustnej ortopédie sa naša ambulancia špecializuje aj na DENTÁLNU HYGIENU. Na tento účel máme v našich priestoroch vyhradenú samostatnú ambulanciu. Dentálna hygiena je veľmi dôležitou a neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o zuby a ďasná. Pri profesionálnom čistení zbaví dentálny hygienik pacienta nánosov zubného kameňa, povrchových pigmentov a povlakov za pomoci ultrazvuku a ručných nástrojov. To je prvý predpoklad k tomu, aby sa ukľudnili zápaly a ďasná prestali krvácať. Hygienik pacientovi vysvetlí a predvedie najvhodnejší spôsob domácej starostlivosti o chrup najskôr na modeli a následne priamo v jeho ústach. Odporučí mu metódu čistenia zubov šitú na mieru, vhodné typy pomôcok ako napríklad zubnú niť, medzizubné kefky, ústnu vodu, formu fluoridácie a iné. Životnosť zubov a parodontu sa vďaka pravidelným návštevám profesionálnej dentálnej hygieny výrazne predlžuje.

 

Oznamy & Aktuality